Jde o jedinou soukromou armádu jež u nás funguje!

Časopis REFLEX č. 39-14

Protiteroristické služby Ostatní bezp. služby
are-you-ready-to-enjoy-brooklyn

O RED HAWK SECURITY

Časopis REFLEX o nás napsal, že jsme jedinou skutečnou soukromou armádou v ČR. To velice stručně, ale jasně vysvětluje čím se zabýváme a kdo jsme.

V Red Hawk Security působí bývalí členové různých speciálních jednotek Policie a Armády různých států Evropské Unie. Naše služby poskytujeme kdekoliv na území EU, Jižní a Střední Ameriky, Thajska a Austráolie.

Dlouhodobě zajišťujeme protiteroristickou bezpečnost na velkých kulturních akcích, jako je AVON Pochod proti rakovině, na důležitých finálových sportovních zápasech a velice často se na nás s žádostí o zajištění bezpečnosti obracejí nadnárodní společnosti pořádající v EU své konference.

Působíme v ČR již 7 let

Za tu dobu jsme se usadili na trhu bezpečnostních agentur a vytvořili si vlastní kategorii, ve které nám nemůže nikdo konkurovat. 

Bývalí členové speciálních jednotek

Máme jednoduché pravidlo – pokud u nás chcete pracovat, musíte mít za sebou službu u některé speciální jednotky Armády nebo Policie. Pro naše zákazníky to znamená jasnou záruku úrovně námi poskytovaných služeb!

Přizpůsobujeme se měnícímu se světu!

Bezpečnostní situace v Evropské Unii se vyvíjí tak rychle, jako doposud nikdy. Všechny události pečlivě sledujeme a své služby i vybavení přizpůsobujeme tomu, abychom byli jedničkou v oboru bezpečnosti. Jako jediní v ČR nabízíme komerční protiteroristické služby. 

Myslíme globálně...

7 let se zabýváme ozbrojeným doprovodem nákladů a osob po celém světě. Umíme se vám přizpůsobit a zajistit ozbrojenou ostrahu všeho, co je vám cenné, bez ohledu na lokalitu, kterou si vyberete. 

Nejsme korporace

Nejsme nemotorná velká firma. Dokážeme se přizpůsobit i tomu nejpodivnějšímu přání našich zákazníků.

Umíme zapůsobit

Víme, že většina vašich zákaníků přijde neprve do styku s vaší ochrankou, tedy námi, ještě před tím, než potká vás. Proto klademe obrovský důraz na reprezentativní vystupování a odpovídající úroveň našich služeb.


Napsali o nás…

Podnikatel.cz: Vydírání podnikatelů – fenomén 90. let, nebo stále aktuální hrozba?
Podnikat a mít úspěch s sebou přináší i riziko útoků. Kdo jsou vyděrači, jak většinou postupují, o co jim jde a jak se před nimi bránit? Odpovědi v článku.
více…
SME.sk: Bodyguardka Lenka: Arabský klient ma chcel za svoju ďalšiu manželku
Zabudnite na strážničky v obchodoch. Bezpečnostná brandža má aj pri ženách oveľa širšie zameranie.
více…
Květy: Jak fungují protiteroristické služby?
Odpovídá ředitel agentury RED HAWK SECURITY s.r.o.
více…

our-awesome-work

Vybrané reference…

Každý klient je jedinečný a pro každého jsme dělali něco trochu jiného. I tak jsme hrdí, že se tito klienti obrátili v těžké době s důvěrou právě na nás.

Kdykoliv nás kontaktujte!

Ať už jste jednotlivec nebo velká korporace. Každý zákazník je pro nás stejně významný. Kontaktujte nás a velice rádi si s vámi sedneme v našich kancelářích a probereme co vše pro vás můžeme udělat.