Jde o jedinou soukromou armádu jež u nás funguje!

Časopis REFLEX č. 39-14

Protiteroristické služby Ostatní bezp. služby
are-you-ready-to-enjoy-brooklyn

O RED HAWK SECURITY

Časopis REFLEX o nás napsal, že jsme jedinou skutečnou soukromou armádou v ČR. To velice stručně, ale jasně vysvětluje čím se zabýváme a kdo jsme.

V Red Hawk Security působí bývalí členové různých speciálních jednotek Policie a Armády různých států Evropské Unie. Naše služby poskytujeme kdekoliv na území EU a Jižní a Střední Ameriky. V roce 2015 jsme své služby také začali nabízet v Thajsku. Naše pobočky najdete v Jižní Americe, Nizozemí a České Republice.

Působíme v ČR již 6 let

Za tu dobu jsme se usadili na trhu bezpečnostních agentur a vytvořili si vlastní kategorii, ve které nám nemůže nikdo konkurovat. 

Bývalí členové speciálních jednotek

Máme jednoduché pravidlo – pokud u nás chcete pracovat, musíte mít za sebou službu u některé speciální jednotky Armády nebo Policie. Pro naše zákazníky to znamená jasnou záruku úrovně námi poskytovaných služeb!

Přizpůsobujeme se měnícímu se světu!

Bezpečnostní situace v Evropské Unii se vyvíjí tak rychle, jako doposud nikdy. Všechny události pečlivě sledujeme a své služby i vybavení přizpůsobujeme tomu, abychom byli jedničkou v oboru bezpečnosti. Jako jediní v ČR nabízíme komerční protiteroristické služby. 

Myslíme globálně...

6 let se zabýváme ozbrojeným doprovodem nákladů a osob po celém světě. Umíme se vám přizpůsobit a zajistit ozbrojenou ostrahu všeho, co je vám cenné, bez ohledu na lokalitu, kterou si vyberete. 

Nejsme korporace

Nejsme nemotorná velká firma. Dokážeme se přizpůsobit i tomu nejpodivnějšímu přání našich zákazníků.

Umíme zapůsobit

Víme, že většina vašich zákaníků přijde neprve do styku s vaší ochrankou, tedy námi, ještě před tím, než potká vás. Proto klademe obrovský důraz na reprezentativní vystupování a odpovídající úroveň našich služeb.

our-awesome-work

Pár našich klientů…

Každý klient je jedinečný a pro každého jsme dělali něco trochu jiného. I tak jsme hrdí, že se tito klienti obrátili v těžké době s důvěrou právě na nás.

Kdykoliv nás kontaktujte!

Ať už jste jednotlivec nebo velká korporace. Každý zákazník je pro nás stejně významný. Kontaktujte nás a velice rádi si s vámi sedneme v našich kancelářích a probereme co vše pro vás můžeme udělat.